Źródło Wiary – miesięcznik parafii Przemyślany

with Brak komentarzy
źródło wiary - miesięcznik parafii Przemyślany

Źródło wiary – nasz miesięcznik parafialny wydawany jest już od długiego czasu. Opiekunem i redaktorem w jednej osobie jest niezastąpiona Pani Orysia Maystruk. W każdym numerze można odnaleźć kalendarium na nadchodzący miesiąc. To tu dowiesz się, jakie święto i kiedy będziemy obchodzić, kiedy są msze święte. To tutaj odnajdziesz najświeższe słowa od ks. Proboszcza. W naszym pisemku odnajdziesz także piękne modlitwy, dzięki którym można lepiej przygotować się do nadchodzącej eucharystii.

Wiele tutaj spraw bieżących, które dotyczą nas wszystkich – parafian. Czasem trochę wspomnień, historii, życzeń… Pojawiają się także zdjęcia.

Już od dziś można oglądać najświeższy numer bezpośrednio na stronie parafii. Wystarczy wejść w menu strony do działu PARAFIA>>Źródło Wiary Zamieszczamy także na początek wszystkie numery z roku 2019. Być może w przyszłości będą dostępne także numery z poprzednich lat. Nasza gazetka to trochę nasza współczesna kronika.

Macie co najmniej dwie opcje. Każdy numer można otworzyć bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Najnowszy numer można przeglądać bezpośrednio na podstronie. Można także zapisać sobie dowolny numer na własnym dysku. Wystarczy użyć menu pod prawym klawiszem myszki lub touchpadu i wybrać opcję: “Zapisz jako”. Pliki są sformatowane w *.PDF . Nic nie stoi na przeszkodzie aby sobie wydrukować!

Zapraszamy – Redakcja