40 lat kapłaństwa – ks. Piotr Smolka – PODZIĘKOWANIE

with Brak komentarzy

Proboszcz Jubilat ks. Piotr Smolka, przesyła swoim parafianom list z podziękowaniem za życzenia składane z okazji jego 40-lecia Kapłaństwa. Poniżej prezentujemy treść w formie tekstowej i graficznej.


Kochani Parafianie i Przyjaciele. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Lipiec 2020 rok miesiąc Krwi Chrystusowej, która została przelana dobrowolnie za nasze grzechy przez jedynego Zbawiciela na Golgocie, z największej miłości do ludzi, aby ich zbawić. Czy potrafimy docenić miłość Jezusa do nas? Tak często zajęci własnymi , małymi sprawami, bojącymi sie jutra, nie wiedząc co nas czeka. A przecież jesteśmy Chrześcijanami, uczniami Jezusa, który mówi: “Kto chce iść za mną, niech zaprze się samego siebie, weźmie krzyż swój i idzie za mną”

Jarzmo i brzemię jezusowe nie jest ciężkie, ale słodkie. Niestety my sami często odrzucamy Miłość jezusową, bo wolimy grzech, który nas oddala od Jezusa i czyni niewolnikami szatana, który nie oddał życia za nas. Dlatego Bracia i Siostry proszę, czuwajmy i módlmy się w lipcu litanią do Krwi Chrystusowej. Może znacie piękną modlitwę do Krwi Chrystusowej. Umieśćcie ją na Facebooku, aby inni skorzystali i ratowali się od wiecznej zguby.

Dziękuję Wszystkim Wam Kochani Parafianie za życzenia z okazji moich 40 lat Kapłaństwa Chrystusowego i Imienin, niech Bóg Wam za wszystko Dobro stokrotnie wynagrodzi, a ja zapewniam Was o modlitwie i o nią proszę, bym wytrwał do końca mych dni przy Chrystusie, bym Go nie zdradził jak Judasz, nie zaparł jak św. Piotr, ale jak dobry łotr usłyszał kiedyś “Dziś ze mną będziesz w Raju”.

Życie tak szybko przemija, a za wszystko trzeba będzie zapłacić.

Serdecznie Was Kochani Parafianie obecni i dawni oraz Przyjaciele pozdrawiam i pamiętajmy o Bogu, który jest naszym Ojcem, Bratem i Pocieszycielem.

ks. Piotr Smolka – proboszcz.