Uroczystość Dziękczynna – ks. Piotr Smolka

with Brak komentarzy

Tej niedzieli 21 czerwca 2020 będziemy celebrować wspaniały jubileusz naszego księdza Proboszcza Piotra Smolki. Tego roku, gdy nasze życie tak mocno się zmieniło i przyszło nam zastanawiać się, co w życiu jest najważniejsze, przyszło nam pochylić się nad cudem służby, jaką od 40 lat jako kapłan, a od 50 lat jako zakonnik pełni niestrudzenie ksiądz Piotr Smolka.

Już w niedzielę o godz. 10 czasu ukraińskiego / 9 czasu polskiego , w Naszym kościele odbędzie się uroczysta Msza Święta za Wszystkich Przyjaciół i Dobrodziei, Dziękczynna-Błagalna. Zapraszamy Wszystkich, którzy ks. Piotra znają!

Z tej wyjątkowej okazji ks. Proboszcz kieruje list, który poniżej zamieszczamy.

Tutaj można zapoznać się nieco z postacią księdza Proboszcza Piotra Smolki

Korzystając z okazji jako Webmaster, w imieniu rodzin mojej i wszystkich osób jakkolwiek związanych dawniej i dzisiaj z Przemyślanami, składam najserdeczniejsze życzenia wytrwałości, sił oraz niespożytej energii i wszelkich błogosławieństw od Pana Boga! Jednocześnie pragniemy podziękować za wkład w odnowę Parafii Piotr i Pawła w Przemyślanach, za odbudowę społeczności, za dobre serce do ludzi. Zapewniamy o modlitwie i dobrych myślach! Ogromne Gratulacje!!!

Webmaster – Tomasz Fojgt wraz z rodziną Fojtów i wszystkie rodziny Przemyślańskie.