Komunia Duchowa

with Brak komentarzy

Komunia Duchowa

Ksiądz Proboszcz dla wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w tym trudnym i niepewnym czasie we mszy świętej, przesyła formułę modlitewną Komunii Duchowej. Poniższy obrazek można kliknąć, powiększyć i zapisać sobie nawet na telefonie, aby zawsze móc pomodlić się.

Jezu mój, wierzę, że jesteś prawdziwie obecny w Najświętszym Sakramencie. Kocham Cię nade wszystko i pragnę gorąco mieć Cię w duszy swojej. Ponieważ nie mogę Cię przyjąć teraz sakramentalnie, zawitaj przynajmniej duchowo do serca mego. (pauza)

Jako już przybyłego, witam Cię i jednoczę się ściśle z Tobą. Nie dozwól mi się nigdy od Ciebie oddalić. Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twego Jezusa Chrystusa, za grzechy moje, za dusze w czyśćcu cierpiące i za potrzeby Kościoła świętego.


Błogosławieństwo URBI ET ORBI

Wobec panującej na świecie pandemii koronowirusa, który rozprzestrzenia się w zawrotnym tempie, Papież Franciszek modlił się dzisiaj o uwolnienie świata od pandemii. Zamieszczamy oryginalny film wraz z błogosławieństwem “Urbi et Orbi”. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, chwili zadumy.